Vsepropejska Wapi hebká mikina pro psa

Jak sluší mikina našem modelovi se můžete podívat na videu. Hledáte ideální outfit do parku, se kterým vystoupíte ze smečky? Vyzkoušejte hřejivou psí mikinu s roztomilými...
Doporučená nabídka vsepropejska.cz

Skladem • Více variant65 Kč99 % • 2 281 recenzíDalší informace

Druh
mikiny
bavlna, polyester

• , zakoupeno v vsepropejska.cz

mikina sedí skvěle mám jorkšíra a čivavu a výborně sedí obě mají dvě a doporučila jsem i vnučce

• , zakoupeno v vsepropejska.cz

Tento obleček mám už 4x perfektně sedí kvalitní materiál lepši jako svetr.

Tepla a hrubá mikina.

Druh
mikiny
bavlna, polyester

Jak sluší mikina našem modelovi se můžete podívat na videu.

Hledáte ideální outfit do parku, se kterým vystoupíte ze smečky? Vyzkoušejte hřejivou psí mikinu s roztomilými potisky. Velikostně padne malým a středním pejskům.

Materiál

Mikina pro psa vyrobená z bavlny a polyesteru.

Zapínání

Přes hlavu.

Funkčnost

Psí mikina z velmi příjemného materiálu pro malá a střední plemena. Díky praktickému střihu, který zakrývá hřbet, bříško a přední tlapky, dokáže skvěle ochránit před chladem i ušpiněním kožíšku. Mikina pro psa je zakončená úpletem. Bavlněný materiál s polyesterem nabízí pohodlné nošení a snadnou údržbu. V případě ušpinění jí můžete bez problémů oprat v pračce. Stylový vzhled mikiny vykouzlí Vašemu mazlíčkovi ještě roztomilejší kukuč.

Velikost

L 32 cm 38 - 42 cm

XL 36 cm 44 - 48 cm

XXL 40 cm 48 - 52 cm

• , zakoupeno v vsepropejska.cz

Tento obleček mám už 4x perfektně sedí kvalitní materiál lepši jako svetr.

Tepla a hrubá mikina.

• , zakoupeno v vsepropejska.cz

• Rychlost dodání, vřelé vystupování, nízké ceny
  • , zakoupeno v vsepropejska.cz

Mikinka nádherná ,pevná akorá trefit velikost ,ale vrácení probíhá bez problémů mohu jedině doporučit spokojena.

• , zakoupeno v vsepropejska.cz

• Mikina je příjemně teplá, měkkoučký materiál
    • Dobře sedí

Doporučuji na podzim/jaro, určitě vašeho pejska zahřeje.

• , zakoupeno v vsepropejska.cz

Miminka je skutečně do té vypracovaná a materiál odpovídá popisu. Ale barva, když si objednám maskačovou tak mám trochu jinou představu než co mě přišlo. Další problém nastal ve velikosti. Moje psina má běžně velikost zad 30 cm, objednala jsem radši velikost 32, ale ta je krátká, (asi se počítá i délka límce)když bych vzala větší velikost tak zas ji to bude velké na objem. Z toho důvodu zboží vracím.

• , zakoupeno v vsepropejska.cz

Krásná a příjemná mikinka! Všichni obdivují!!! :)))

• , zakoupeno v vsepropejska.cz

• Krásně sedí, hezké barvy, rychlé dodání.