Trixie zimní obleček Marne

TOP 39 v kategorii Oblečky na psy

Trixie zimní obleček Marne

Zimní obleček MARNE černý, s průvlekem na vodítko S 36 cm - DOPRODEJ Velmi teplý zimní černý obleček MARNE Trixie slouží k zahřátí psa v chladném období. Je vyroben z...
Doporučená nabídka Pet Center

Nylon, polyester

• , zakoupeno v MazlicekShop.cz

• Skvěle sedí
    • Teplý

Trixie zimní obleček jsem vybrala do chladnějších dní a osvědčil se. Zahřeje a neomezuje v pohybu. Takže spokojenost.

• , zakoupeno v ALFA Zoo

Značka Trixie psíkům vyhovuje, oblečky kupují pouze této značky

• , zakoupeno v Familydogs.cz

Pred nekolika lety jsem koupila oblecek stejne znacky pro prvniho pejska.Ted jsem kupovala pro druheho,stejnou velikost,jsou oba stejni,ale ten druhy sedi lepe obema,je sice o nepatrny 1cm delsi,ale je super.Vetsi velikost by byla velka.Jestli vydrzi patenty to,co u toho prvniho,tak neni co dodat.Nemohla jsem si vzpomenout,kde jsem ten prvni kupovala,tak jsem koupila na honem prosiv.kombinezu,po necelych dvou zimach je rozparana a letos zacaly i vypadavat patenty.

Druh
bundy
Reflexní
Zimní
Nepromokavé
Materiál
Nylon, polyester

Zimní obleček MARNE černý, s průvlekem na vodítko S 36 cm - DOPRODEJ

Velmi teplý zimní černý obleček MARNE Trixie slouží k zahřátí psa v chladném období. Je vyroben z polyesteru a je doplněn o měkkou zateplenou podšívku. Obleček na psa je doplněn o reflexní prvky. Zapínání v oblasti hrudního koše je řešeno skrz cvočky. Obleček na psovi dokonale drží díky poutkám na zadní nohy. Obleček je možné používat i v případě, že pes místo obojku používá postroj. V zádové oblasti je totiž praktický zip, který kombinaci s postrojem umožňuje.

Vlastnosti oblečku MARNE Trixie:

• s měkkou plyšovou podšívkou (polyester)
  • díky zipu v zádové oblasti lze kombinovat s postrojem
  • lemovaná poutka na zadní nohy
  • zapínání na cvočky v oblasti hrudníku
  • mateirál odpuzující vodu
  • Obvod krku: 32 - 36 cm
  • Barva: černá
  • Druh: zimní
  • Určeno pro: pes
  • Upozornění: Před objednáním vždy důkladně přeměřte rozměry konkrétního psa. Špatně zvolená velikost není důvodem pro uznání reklamace.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MazlicekShop.cz

• Skvěle sedí
    • Teplý

• , zakoupeno v ALFA Zoo

Značka Trixie psíkům vyhovuje, oblečky kupují pouze této značky

• , zakoupeno v Familydogs.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Pelíškárna

• pěkný kožíšek, je přes celé bříško

dobrý

• , zakoupeno v eMazlík.cz

• Kvalitní zboží, pěkné vypracování. Zatím jsem ho jen vyzkoušeli, ještě jsme ho nenosili.

Kvalitní zboží, pěkné vypracování. Zatím jsem ho jen vyzkoušeli, ještě jsme ho nenosili. Objednala jsem si i pletený svetr, oba sluší a jsou kvalitní. Doporučuji nejdříve pejska změřit, pak úspěch zaručen. Já mohu jen doporučit.