Nobby Rainy reflexní pláštěnka

pláštěnky
Reflexní
Nepromokavé
Materiál
Nylon, polyester, PVC (pláštěnky)

velikost přesně odpovídá

• rychlé dodaní
    • u některých produktů cena
    • příliš zbytečně složitý reklamační formulář

objednal jsem
    Nobby Rainy reflexní maskáčová pláštěnka
    a došlo
    Nobby Rainy reflexní maskáčová zimní nepromokavá bunda
    cena byla sice stejná nic jsem nedoplácel ale chtěl jsem pláštěnku na čivavu objednal jsem velikost 36 ale byla jí velká tak jsem ji poslal z5 a došla mi zimní nepromokavá bunda ta sedí jak ulitá
    nečeká se měsíc než to objedná jí z Číny oblečky jsou skladem dodání cca do 3-4 dnů

oblečky jsou kvalitní

nemůžu obchod doporučit ani nedoporučit

Druh
pláštěnky
Reflexní
Nepromokavé
Materiál
Nylon, polyester, PVC (pláštěnky)

Pláštěnka pro psa s bezpečnostními reflexními pruhy. Pláštěnka je vyrobena z pogumovaných syntetických vláken. Odolné proti silnému větru a dešti. Pláštěnka lze prakticky sbalit do pouzdra. Velmi snadné zapínání pomocí suchého zipu.

Kolem hrudníku má bunda elastický pás. Pro určení velikosti změřte délku zad pejska, od krku k začátku ocasu.

Doporučujeme prát na 30°C, nebo použít funkci ručního praní.

Barva žlutá neon.

Velikost:

• délka zad: 32 cm
  • obvod krku: 34 - 38 cm
  • obvod hrudníku: 42 - 50 cm

Výběr velikosti:

Obleček vybírejte podle délky zad pejska. Změřte pejskovi délku zad (před předními lopatkami po kořen ocasu) a vyberte obleček shodné nebo nejbližší délky (je uvedena v názvu oblečku). Následně přeměřte obvod u krku a kolem hrudníku (nejširší místo za předníma tlapkama, viz. obrázek "tabulka velikostí" oranžová šipka).

1zákazník doporučuje produkt

velikost přesně odpovídá